KULLANIM ŞARTLARI
Aksi belirtilmediği sürece, bu sitede yer alan bilgilerin telif hakkı ÜNSALLAR KURUYEMİŞ BAKLİYAT GIDA İNŞ.TURİZM SAN.VE TİC. LTD.ŞTİ.'ne aittir. www.unsallarkuruyemis.com.tr internet sitesi içeriği ve malzemeler telif hakları ve ticari marka kanunları tarafından korunmaktadır.

Kod ve yazılım da dahil olmak üzere, site içeriğindeki tüm materyaller, yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses, işaret ve sair fikir ürünleri Telif Hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmakta olup, ÜNSALLAR KURUYEMİŞ'in yazılı izni olmadıkça bu sitedeki hiç bir malzeme kopyalanamaz, değiştirilemez, çoğaltılamaz, yeniden yayınlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, dağıtılamaz. Site kullanıcısı ÜNSALLAR KURUYEMİŞ internet sitesinde yer alan yazı, makale, görüntü, döküman, fotoğraf, resim, ses materyallerini ÜNSALLAR KURUYEMİŞ internet sitesine bağlı kaldığı süre boyunca kullanma hakkına sahiptir.

www.unsallarkuruyemis.com.tr internet sitesinde yer alan her türlü yazı, makale, resim, ses ve diğer malzemeler izin almak ve referans göstermek şartıyla kullanılabilir. ÜNSALLAR KURUYEMİŞ internet sitesini ziyaret eden ve ÜNSALLAR KURUYEMİŞ sitesindeki hizmetlerden yararlanan tüm kullanıcılar Kullanım Şartlarını'nı okumuş ve kabul etmiş sayılır.